Digitale » Novinky

Novinky

Rovnako ako napreduje vývoj vo svete telekomunikácii, napreduje aj vývoj VoIP riešení. Digitale sleduje nové trendy a pravidelne testuje zaujímavé novinky v testovacom laboratóriu v Bratislave. Otestované riešenia následne ponúka svojim zákazníkom. O všetkých novinkách, ako aj o novinkách z prostredia spoločnosti sa dozviete práve tu.

Digitale na Facebooku

19.05.2009

Digitale sa ešte viac približuje svojim zákazníkom a záujemcom. Akutálne informácie, novinky, služby a fotografie nájdete už aj na Facebooku.

 

Šrotovné už aj na staré ústredne

15.04.2009

Digitale opäť prináša novinku na trhu, tentokrát však nie celkom technického charakteru. Za akúkoľvek starú pobočkovú ústredňu dostanete zľavu na novú, modernú IP ústredňu od Digitale vo výške až 200 EUR!

 

Nové zľavy pre našich zákazníkov

02.03.2009

Digitale prináša svojim zákazníkom nové, vyššie zľavy. Na doplnkových službách môžu pri splnení všetkých podmienok ušetriť spolu až 12%. 

 

Digitale úspešne spustil DUNDi

22.02.2009

Technici zo spoločnosti Digitale úspešne odštartovali novú éru komunikácie na Slovensku. Presne o polnoci z 21. na 22.2.2009 spustili na IP ústredniach technológiu DUNDi (Distributed Universal Number Discovery) - celosvetovo uznávanú technológiu slúžiacu na preklad klasických telefónnych čísiel na VoIP tvar.

 

Digitale na Slovensku:

Digitale na Facebooku

Digitale sa ešte viac približuje svojim zákazníkom a záujemcom. Aktuálne informácie nájdete už aj na Facebooku.

Ďalšie informácie o Facebooku sa dočítate v novinkách

Digitale v skratke:

Pobočkové ústredne ● VoIP hosting pre domáce kancelárie a začínajúcich podnikateľov ● VoIP PBX pre malé a stredné firmy a organizácie ● Telefónne prepojenie firemných pobočiek na Slovensku aj v zahraničí ● Lacné telefonovanie ● Telekomunikačné riešenia na mieru ● Inteligentné call centrá ● Hlasový systém IVR, hlasové nahrávky ● CRM, API prepojenie telefónie s existujúcim alebo externým CRM systémom ● IP telefóny, GSM brány ● Voice over Wireless (VoW), WiFi ● Pripojenie ústredne do PSTN ● Telefónne čísla geografické, negeografické, prémiové, audiotexové, bezplatné, portované