Digitale » Novinky » Digitale na Facebooku

Digitale na Facebooku

19.05.2009

Digitale sa ešte viac približuje svojim zákazníkom a záujemcom. Akutálne informácie, novinky, služby a fotografie nájdete už aj na Facebooku.

 

Pridajte sa k nám a získate prehľad o aktuálnom dianí, podrobné informácie o novinkách a to bez nutnosti sledovať našu web stránku. Všetky zaujímavosti uvidíte priamo na Vašej domovskej Facebook stránke. Skupinu nájdete na adrese http://www.facebook.com/pages/Bratislava/Digitale/83071459667.

Digitale na Slovensku:

Digitale na Facebooku

Digitale sa ešte viac približuje svojim zákazníkom a záujemcom. Aktuálne informácie nájdete už aj na Facebooku.

Ďalšie informácie o Facebooku sa dočítate v novinkách

Digitale v skratke:

Pobočkové ústredne ● VoIP hosting pre domáce kancelárie a začínajúcich podnikateľov ● VoIP PBX pre malé a stredné firmy a organizácie ● Telefónne prepojenie firemných pobočiek na Slovensku aj v zahraničí ● Lacné telefonovanie ● Telekomunikačné riešenia na mieru ● Inteligentné call centrá ● Hlasový systém IVR, hlasové nahrávky ● CRM, API prepojenie telefónie s existujúcim alebo externým CRM systémom ● IP telefóny, GSM brány ● Voice over Wireless (VoW), WiFi ● Pripojenie ústredne do PSTN ● Telefónne čísla geografické, negeografické, prémiové, audiotexové, bezplatné, portované